2013. june 14. 16:08 B. Nagy László kormánymegbízott a Csongrád megyeiek árvízi védekezéséről
Mindaz, amit az árvíz kapcsán tapasztaltam a Csongrád megyei, szegedi szakemberek, civilek hozzáállásáról, kiemelkedő volt, és egyben nagyon megnyugtató számomra. Hihetetlen jó érz...