Szent István király előtt tisztelegtek Ópusztaszeren
A L.É.T. Egyesület nyugdíjasainak kezdeményezésére több mint 1700 nyugdíjas ünnepelhette Ópusztaszeren augusztus 20-át. A szépkorúakat Kothencz János, a Fidesz-KDNP és a L.É.T. polgármesterjelöltje, a Lakótelepi Emberek Érdekképviseleti Társulata Egyesület megálmodója és vezetője köszöntötte.