Szegeden bemutatták a Fidesz színeiben induló képviselöjelölteket
“Hiszünk Szeged megújulásában, abban, hogy minden szegedi polgár egy biztonságosabbnak megélt jövőre érdemes. Kellő alázattal, nagy munkabírással és sokéves vezetői tapasztalattal vállalkozunk csapatommal együtt Szeged város vezetésére” – fogalmazott Kothencz János polgármesterjelölt a bemutató sajtótájékoztatón.