Szeged polgármesterjelöltje és országgyűlési képviselője a Parlamentben
Az Országgyűlés őszi ülésszakának kezdetekor Kothencz János, a Fidesz-KDNP és a L.É.T. Egyesület szegedi polgármesterjelöltje és B. Nagy László, szegedi országgyűlési képviselő átadták javaslataikat Szabó Zsolt fejlesztés- és klímapolitikáért, valamint kiemelt közszolgáltatásokért felelős államtitkárnak a lakossági önerő nélküli épületenergetikai felújítási pályázatokkal kapcsolatban.