Szeged polgármesterjelöltje és országgyűlési képviselője a Parlamentben

Az Országgyűlés őszi ülésszakának kezdetekor Kothencz János, a Fidesz-KDNP és a L.É.T. Egyesület szegedi polgármesterjelöltje és  B. Nagy László, szegedi országgyűlési képviselő átadták javaslataikat Szabó Zsolt fejlesztés- és klímapolitikáért, valamint kiemelt közszolgáltatásokért felelős államtitkárnak a lakossági önerő nélküli épületenergetikai felújítási pályázatokkal kapcsolatban.

A teljes cikkért kattintson ->->-> IDE !

 

 

-kt-