Szeged peremkerületeit is fejleszteni szeretnék

Kothencz János, a Fidesz polgármester-jelöltjének bejárásán a Holt-Tisza rehabilitációja mellett a szentmihályi utak csapadékelvezetési problémái és a kecskési vasúti sorompó is szóba került.

A teljes cikkért kattintson ->->-> IDE!

 

-kt-