Szeged Felsővárosába látogattak el a Fidesz képviselőjelöltjei


Kothencz János polgármesterjelölt, Bohács Zsolt és Manga Ákos képviselőjelöltekkel a helybéliekkel egyeztette, hogy milyen fejlesztéseket igényelnének a Felsővárosban.

 

A teljes cikkért kattintson ->->-> IDE!

 

-kt-