Kövér László is Kothencz János szegedi polgármesterjelöltet támogatja

 

Kövér László, a Fidesz országos választmányának elnöke Szegedre látogatott, hogy részt vegyen a Fidesz- KDNP- L.É.T. hivatalos kampánymegnyitóján és bemutassák a "Szeged, ahogyan mi szeretnénk – Kothencz Jánossal” című programot.

 

A teljes cikkért kattintson ->->-> IDE!

 

-kt-