Élelmiszer adományt osztottak a szeged lakótelepen élőknek
Csongrád megye székhelyén, Szegeden a Csongrád utcai lakótelepen élőknek osztott élelmiszert Kothencz János, a Fidesz polgármesterjelöltje a Lakótelepi Emberek Érdekképviseleti Társulás (L.É.T.) önkénteseinek közreműködésével.