Élelmiszer adományt osztottak a szeged lakótelepen élőknek

Csongrád megye székhelyén, Szegeden a Csongrád utcai lakótelepen élőknek osztott élelmiszert Kothencz János, a Fidesz  polgármesterjelöltje a Lakótelepi Emberek Érdekképviseleti Társulás (L.É.T.) önkénteseinek közreműködésével.

 

A teljes cikkért kattintson->->-> IDE!

 

-kt-