Csongrád megyében is új típusú kormányablakokat alakítanak ki

A Csongrád megyei Kisteleken, a Járási Hivatalban jelenleg működő okmányiroda újul meg és bővül új szolgáltatásokkal, míg Szegeden éppen fordítva, a Megyeházi kormányablak kerül új környezetbe és kap új funkciókat.   

\"Csongrád

A Csongrád Megyei Kormányhivatal 390 millió forint uniós támogatást nyert a TIOP – 3.3.1/A-12/2 – „A közszolgáltatásokhoz való egyenlő esélyű hozzáférés megteremtése: akadálymentesítés” című pályázat keretében.

Most Kisteleken a Járási Hivatalban és a szegedi Megyeházán kezdődik el az építkezés.Az új ügyfélszolgálatok mindenki számára megközelíthetők, használhatók lesznek.

A Megyeházán a jelenlegi büfé területén alakítják ki az új munkaállomásokat, a vendéglátó egység a későbbiekben a kormányablak mostani helyén működik majd tovább. A mindennapi ügyintézést az átalakítás nem fogja zavarni.

 

-csa-