Csongrád megye elnökével egyeztetett Fehérvári Tamás MÖOSZ elnök

Szegeden találkozott Kakas Béla, a Csongrád Megyei Közgyűlés elnöke és  a Megyei Önkormányzatok Országos Szövetségének (MÖOSZ) elnöke, Fehérvári Tamás. Az egyeztetésen elhangzott:  „A szövetség azt tűzte ki célul, hogy megszilárdítsa a megyerendszer helyét".

A teljes cikkért kattintson ->->-> IDE!

 

-kt-