Az egészségbiztosításról tartanak fórumot a csongrádi Megyeházán
Szakmai fórumot rendez 2015. január 29-én az Egészségbiztosítási Pénztár Csongrád megyében.
A Csongrád Megyei Kormányhivatal Egészségbiztosítási Pénztári Szakigazgatási Szervének fóruma kiemelten kezeli a munkabért és a bér jellegű juttatásokat (cafetéria) terhelő közterhek szabályozásában, a járulékok levonása során igénybe vehető kedvezményekben, valamint az egészségbiztosítási pénzbeli ellátások területén bekövetkezett változásokat, de szó lesz például az egészségbiztosítás nemzetközi eljárásrendjét érintő módosításokról is, kiemelten az EGT tagállamokra és az egyezményes államokra vonatkozóan.
A Megyeházi programot elsősorban a társadalombiztosítási kifizetőhelyet működtető foglalkoztatóknak és az egyéni foglalkoztatók könyvelőinek ajánlják. Jelentkezni 2015. január 15-ig lehet a fórumra.
-csa-