A Lakótelepi Emberek Érdekképviseleti Társulása mozgalom sokrétű segítsgéget nyújt a szegedieknek
A Lakótelepi Emberek Érdekképviseleti Társulása mozgalom önkéntesei a következő hetekben sok ember otthonába kopogtatnak be Szegeden azért, hogy segítséget nyújtsanak. Az elszemélytelenedés és a szegénység ellen immár 6 éve eredményesen munkálkodó, önkéntes szervezet, Tarjánban és Felsővároson már élhetőbbé tette környezetét, kialakította saját szokásait: olyan közösséget épített, amelyben az emberek egymásra találnak és a valahová tartozás érzését is meglelhetik.
A teljes cikkért kattintson ->->-> IDE