A Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamarába szervezett vállalkozói fórumot a VOSZ

A Fidesz–KDNP–L.É.T. lözös jelöltje, Kothencz János a vállalkozói fórumon elmondta: partnerként tekint a szegedi vállalkozásokra, hiszen, mint mondta, velük lehet újjáépíteni a várost. Ehhez a folyamathoz viszont a kormánnyal való együttműködés is szükséges.

 

A teljes cikkért kattintson ->->-> IDE!

 

-kt-